Merhaba Kumru.Net

İnternet aleminde ya da daha doğrusu internet denizindeki sanal gemimize bindik,yavaş yavaş internet okyanusuna doğru açılmaya başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında yalnız kalmamak adına yanımıza ne kadar eş dost var ise hepsini almalıyız… Unutmayın ne kadar kalabalık o kadar neşeli bir sohbet ortamı, umarım herkes kahkahasını atarken içten ve samimi olur.

Sohbet önemli, her insan sohbet edemez, kimiside sessizce dinler. Ama bizim gemimizde susarsanız daha çok dikkat çekersiniz. Daha çok konuşmanız için üzerinize gelinir. Siz siz olun efendiler konuşkan olun. Korkmayın girin sohbete, dalın muhabbetin içerisine, kimse size neden konuşuyorsun demez ama neden konuşmadığını sorar. Garip ama durum bundan ibaret sevgili arkadaşlar.

Mekanımızın adı “Kumru.Net” sloganımız “Sohbet ve Dahası” neden dahası diyecek olursanız. Daha çok görüşüp konuşacağız sizlerle. Şimdiden acayip bir şekilde gönlünüzün ortamımıza ısındığını hissettim. Sözlerime burada nokta koyarken emin olun en kısa sürede yine yazacağım. Türkiye’nin en güzel sohbet ortamı olan Kumru.Net’ten  herkese mutlu bir dünya diliyorum. Esen kalınız. 

Yazar hakkında: aLuCaRD

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir