Heryerden Herkes ile Sohbet

Kumru.net Sohbet odaları alanında en iyi olmayı amaçlayan ve bu amaçlar neticesinde çalısmalarını sürdüren bir sohbet platformudur.

Ücretsiz , Üyeliksiz 7/ 24 aktif olan ve daima ücretsiz kalacak olan bu platform kullanıcılarımıza en iyi ve en kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. Bu platformda tüm kullanıcılarımız mobil cihazları üzerinden (Android , ios ) bağlanabilir , yada bilgisayar kullanıcısı olan kullanıcılarımız ise www.kumru.net linkine tıklayarak web adresi üzerinden ücretsiz sohbet odalarımiza baglanıp sohbetin keyfini cıkarabilmektedir.

Ayrıca bilgisayar kullanıcılarımız Mirc programı indirerek bu eşsiz platforma baglanarak yeni arkadaslar edinebilir ve bu arkadaşlıkları cok iyi dostluklara dönüstürebilmektedirler.

Mobil sohbet ve Web Sohbet kullanıcılarımızın ise sohbet ederken radyo özelliği sayesinde sohbetlerini bölmeden en güzel Dj’lerimizden istek parcalarda bulunabilir, Arkadaslarına istek parca hediye edebilir ve sohbetlerine keyif katabilmektedir.

Anadolumuzun 81 ilimizden bu güzel vatanımızın her köşesinden ücretsiz sohbet odalarına katılan kullanıcılarımız bu güzel ortama girdikleri andan itibaren bu güzel ortamdan kopamayacak ve yeni arkadaşlıklar kurarak hayatlarına renk katıp yeni dostluklara ve aşklara yelken açacaklardır.

Ücretsiz sohbet platformumuzda sizde sohbet edebilme imkanına ve yeni arkadaslıklara ulaşabilmez cok kolay.

Sizlerde hemen www.kumru.net adresine mobil cihazlarınizdan yada Web üzerinden tıklayarak aramıza katılabilir kendinize herhangi bir nick alarak bağlan butonuna tıklayarak ücretsiz mobil sohbet edebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi En yeni Dj’lerimiz ile En hit parçaları KumruFM farkı ile dinleyerek radyonun keyfini sohbet ederken çikarabilirsiniz. Ve şundan eminiz ki Kumru Sohbet odaları tutkunuz olacak ve bu neseli ortamdan kopamayacaksıniz. Her zaman diyoruz ki sohbet bizim işimiz.

Yazar hakkında: aLuCaRD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir